Ventilācijas iegādes un uzstādīšanas process ir svarīgs un reizē atbildīgs, jo ventilācijas sistēma būs tā, kas regulēs Jūsu mājvietas mikroklimatu. Ja vēlaties iegādāties ventilācijas iekārtu, rekuperatoru vai siltumsūkni, ir jāatrod uzticams un drošs veikals, kas piedāvā šīs iekārtas. E-veikalā www.ventilacijas.com varat atrast un iegādāties gan ventilacijas iekārtas, gan kodicionierus, gan rekuperatoros, kā arī apkures katlus. 

Pirms ventilācijas sistēmas iegādes, varat izvēlēties sev ērtāko konsultācijas formu un sazināties ar mūsu darbiniekiem, izvēloties klātienes tikšanos vai vienoties par attālināta formāta sarunu. Pēc sarunas, ja būsiet izvēlējušies veikt iegādi, tālākais jau būs speciālistu ziņā – uzstadīt ventilācijas sistēmu Jūsu izvēlētajā objektā.

Katrai ventilācijas iekārtai ir savi specifiskie uzstādīšanas soļi, lai tā kalpotu ar atdevi un neradītu neadekvāti lielu rēķinu. Jāuzsver, ka neprecīzi uzstādīta ventilācijas, rekuperatora vai siltumsūkņa iekārta var radīt neaparedzēti lielas izmaksas, kam nebūtu jābūt.

Ventilacijas.com veikalā ir iespējams iegādāties kondicionierus dzīvokļiem, privatmājām, vasarnīcām un jebkāda veida citām ēkām. Katrs klients pie mums ierodas ar savām prasībam un vēlmēm, bet lielākoties kondicionieru iegāde notiek, lai varētu dzesēt telpu, sildīt telpu un sausināt ventilāciju. Gandrīz visu veidu kondicionierus ir iespējams vadīt un regulāt attālināti ar wifi starpniecību, izmantojot mobilo telefonu. Vidēji gaisa kondicionieru izmaksas ir šādas:

  • 2,0 kW – 3,5 kW no 350,00 eiro
  • 4,1 kW – 6,0 kW no 390,00 eiro
  • 6,1 kW – 10,0 kW no 450,00 eiro

Jūsu ērtībai strādājam un dodamies pie klientiem visā Latvijā. Rīgā un Rīgas apkārtē norādītajā cena ietilpst arī transports un materiālu sagādes izdevumi. Attiecīgi dodoties ārpus Rīgas un tās robežām, ir jāveic piemaksa par transporta izdevumiem. 

Jāmin, ka cenā iekļautie montāžas materiāli ir:

  • vara caurules ar izolāciju;
  • elektrības kabelis;
  • kondensāta caurule;
  • palīgmateriāli.

Ja uzstādīšanas laikā ir kādas neparedzētas papildus darbības, tad šī informācija tiks atspoguļota gala rēķinā.  Kondicioniera montāžas process ir salīdzinoši ātrs, tas neaizņems daudz laika un jau uzstādīšanas dienā varēsiet to sākt lietot un izmantot visas sniegtas priekšrocības.

Siltumsūkni jāmin, kā vienu no pēdējo gadu populārākajiem apkures veidiem, kam priekšroku dod gan māju, gan dzīvokļu saimnieki. Siltumsūkņa darbības procesā neveidojas kaitīgi izmeši un tas ir draudzīgs videi, kā arī ātri un operatīvi notiek tā montāžas darbi, lai klients varētu to lietot. Attiecīgi apsildīt vai atdzesēt dzīvokli, māju vai vasarnīcu. Gan siltumsūkņa montāža, gan apkope ir jāuztic profesionāļiem, lai Jūs justos droši un komfortabli. Zinošs tehniķis pirms montāžas sniegs ieteikumus un padomus, kur Jūsu mājvietā izvietot siltumsūkņa blokus. 

Gluži kā jebkuras citas ventilācijas sistēma, arī siltumsūkņa izmantošana ir viegla un saprotama, kā arī ar iespēju to vadīt attālināti. Viss ir pieejams burtiski vienas pogas spiediena attālumā. Viens no siltumsūkņu veidiem, kas tiek pirkts visbiežāk ir gaiss – gaiss. Nav jāveic rakšanas darbi vai saskaņojumi, lai uzstādītu šādu siltumsūkni. Nelielai mājai vai dzīvoklim pietiks ar vienu āra un vienu iekštelpu bloku, bet ir iespējams iekštelpu bloku skaitu pēc nepieciešamības arī palielināt. Temperatūru ir iespējams ieprogrammēt, lai tā būtu Jums tīkamā, optimālā līmenī tieši tajā brīdī, kad Jūs pārrodaties mājās. 

Uzturiet ne tikai optimālu temperatūru, bet arī mitruma līmeni, ko var kontrolēt ar siltumsūkņa starpniecību.

Būtu lieliski apzināties, ka ventilācijas ierīkošana nav ekstra, bet gan primāra nepieciešamība, ja domājat par veselību un mājvietas ilgmūžību. Tehniska loga atvēršana nebūs ventilācija, tā būs īslaicīga gaisa apmaiņa telpā, bet nerisinās ne jautājumus, kas siastīti ar pelējumu vai mitrumu.

Īpaši, ja dzīvojat pilsētasa vidē, tad loga atvēršanā var nevis palīdzēt uz mirkli apaminīt telpā gaisu, bet gan radīt telpā piesārņojumu. 

Pircējam ir iespējams iepazīties ar ventilācijas piedāvājumu un aplūkot veikalu ventilacijas.lv, bet gala lēmumu būtu ieteicams pieņemt konsultējoties ar veikala pārstāvjiem, kas ikdienā strādā šajā jomā un varēs ieteikt Jūsu mājoklim labāko ventilācijas risinājumu. Ventilācijas iekārtas uzstādīšana būtu nepieciešama gan mājā, gan dzīvoklī, kā arī publiskā telpā.

Mikroklimats ir svarīgs rādītājs, kas var ietekmēt veselību un pašsajūtu. Nesekojot līdzi mikroklimatam, var rasties dažādas salimšanas un alerģijas, ko var novērst ierīkojot profesionāli uzstādītu ventilācijas sistēmu. Nav jāgaida brīdis, kad telpā rodas pelējums, logos veidojas mitrums utt. Jūs jau šajā brīdī varat izvēlēties par labu ventilācijas sistēmai un sazināties ar mums. 

Iespējams, ka vēlaties ventilācijas sistēmu vai rekuperatora iekārtu uzstādīt pats, tad mēs varam nodrošināt pilnas komplektācijas piegādi Jūsu norādītajā adresē. Sniegsim visu nepieciešamo konsultāciju un ieteikumus, lai Jūs varētu ventilācijas sistēmu uzstādīt un tā darbotos. 

Vai izvēle uzstādīt ventilācijas sistēmu būs paša spēkiem vai tomēr meklēt profesionāļu palīdzību tas, lai paliek katra ziņā. Bet jārāķinās, ka pēc ventilācijas uzstādīšanas ir jāveic regulāra sistēmas uzraudzība un tīrīšana, lai neveidotos pretējs efekts. Kad attīrīšanas  sistēma nevis attīra, bet nespēj vairs pildīt savas funkcijas un kļūst par gaisa piesārņojuma objektu telpā. Lai nepieļautu šādu situāciju atzīmējiet sev informāciju, kad sistēma tiek tīrīta un ievērojiet viemērīgu tīrīšanas grafiku jeb intervālu. 

Ne vienmēr ir iespēja veikt maksājumu par pirkumu uzreiz. Tāpēc visām precēm, kas atrodamas veikalā ventilacijas.lv var noformēt līzinga vai nomaksas pakalpojumus. Ja esat nolēmuši ierīkot ventilācijas sistēmu, tad apsveriet kāds ir Jūsu budžets, ko varat atvēlēt šim mērķim. Līdz ar to varēsiet aplūkot sev atbilstošākos ventilāciju komplektācijas veidus.

Tikpat svarīgi, cik  pareizi uzstādīt ventilācijas sistēmu, ir arī iegādāties profesionālu un atzītu firmu sistēmas, piemēram, Daikin, Panasonic, Midea u.c. Ventilacijas.lv sadarbojas ar iepriekš minētajām firmām un nodrošina šo produkciju tirdzniecību par izdevīgam un pieņemamām cenām katram pircējam. 

Ja šobrīd vēl šaubāties par ventilācijas sistēmas nepieciešamību, tad der atcerēties, ka, piemēram, mitrums vai dažadas smakas ir neatņemama sastāvdaļa, kas var veidoties pēc dušas apmeklējuma vai gatavojot virtuvē ēdienu. Kā pēc iespējas ātrāk atgūt telpā tīru un svaigu gaisu? Protams, ierīkojot ventilācijas sistēmu, kas varēs novadīt gan mitrumu, gan nevēlamas smakas. 

Ventilācijas ierīkošana palīdzēs Jums ietaupīt līdzekļus ilgtermiņā un uzturēties energoefektīvā vidē. Jebkurš vēlas ietaupīt un priecājas, ja rēķina summa ir neliela. Tā var būt Jūsu ikdiena, ja iegādāsieties ventilācijas iekārtu.

Aplūkojiet e-veikala ventilacijas.lv piedāvājumu, iepazīstieties ar informāciju, kas ir atrodama mājas lapā un izvēlieties sev ērtāko saziņas veidu, lai mēs varam vienoties par sarunai ērtu laiku. Elektroniskai saziņai izmantojiet e-pastu ventilacijas@ventilacijas.com vai zvaniet pa tālruni +371 29 88 88 84. Atbildēsim pēc iespējas ātrāk un  radīsim atbildi uz jebkuru tehinsko jautājumu par ventilācijas sistēmu montāžu.