MITSUBISHI ELECTRIC GAISS-ŪDENS SILTUMSŪKNIS ECO INVERTER, EHST20D-YM9D, SUZ-SWM40VA, 4,6kW, 200l tvertne

MITSUBISHI ELECTRIC GAISS-ŪDENS SILTUMSŪKNIS ECO INVERTER, EHST20D-YM9D, SUZ-SWM40VA, 4,6kW, 200l tvertne

6730,00 

  • Wi-Fi
  • 50 m2
  • 41-58 db
  • A+++

Ecodan karstā ūdens siltumsūkņu sistēmas darbība?
Galvenās 3 komponentes.
Āra vienība
Tāpat kā siltumsūknis telpu apkurei, arī Ecodan āra iekārta izmanto elektrību, lai absorbētu brīvi pieejamo siltuma enerģiju no apkārtējā gaisa un pēc tam pārnes to uz jūsu māju, lai tā varētu nodrošināt energoefektīvu karstā ūdens sildīšanu un apkuri zemgrīdai, radiatoriem vai ventilatoriem.
Karstā ūdens tvertne
Ecodan nodrošina jūsu mājām karsto ūdeni, izmantojot īpašu universālu 200 vai 300 litru tvertni, kas ir īpaši izstrādāta integrācijai ar Ecodan āra bloku. Alternatīvi, Ecodan āra bloks var būt savienots ar cita izmēra karstā ūdens balonu, izmantojot Ecodan Hydrobox moduli.
Viedās enerģijas vadības ierīces
Ecodan karstā ūdens siltumsūkņu sistēmas standartaprīkojumā ir iebūvēta viedo enerģijas kontrole. Šis viegli lietojamais interfeiss nodrošina māju īpašniekiem viedu enerģijas uzraudzību, lai maksimāli palielinātu energoefektīvu darbību. Turklāt uzlabotas laikapstākļu kompensācija nodrošina, ka sistēma nodrošina ērtu apkuri neatkarīgi no sezonas. Kontrolieris ir intuitīvs lietošanai, ar individuālu telpas temperatūras kontroli, kas ir pieejama rokas stiepiena attālumā, lai nodrošinātu maksimālu mājas komfortu.
Apvienojiet karstā ūdens uzsildi ar visas mājas centrālo apkuri
Mitsubishi Electric Ecodan siltumsūkņiem ir uzlabotas sistēmas, kas spēj vairāk nekā tikai efektīvi sildīt karsto ūdeni. Plašajā klāstā ir iekļauti arī visaptveroši mājas apkures risinājumi, kas aptver visas jūsu karstā ūdens vajadzības, kā arī īpaši energoefektīva telpu apkure – viss, izmantojot vienu sistēmu.
Šie kopējie māju apkures risinājumi nodrošina telpu apsildi, izmantojot radiatorus vai ventilatorus, kā arī apsildāmās grīdas. Tas ir augstākais mājas komforta līmenis.

Parametri Dzesēšana / Apkure
Telpas platība, m2 50
Nominālā jauda, kW 4,6
Wi-Fi savienojums
Efektivitāte EER / COP 4,97/3,90
Energoklase A+/A+++
Trokšņa līmenis Telpā/Ārā, dB 41/58
Bloka izmēri, Telpā/Ārā, mm 1600×595×680/880×840×330
Bloka svars, Telpā/Ārā, kg 102/54
Dzesēšanas šķidrums R32
Pieļaujamais trases garums, m 5-30
Āra darba temperatūras diapazons, °C -20 ~+24/-20~ +35
Ražotājs

Title