Rekuperators BRINK Flair 325 m³/h ENTALPIJAS

2700,00 

Tehniskā specifikācija:

Izmēri: P 750 x A 650 x Dz 560 (mm)
Daisa vada pieslēgums: 160 mm
Gaisa plūsma (pie 250 Pa): Maks. 325 m3/h
Lietošanas diapazons no 50 m³/h līdz 325 m³/h

Temperatūras efektivitāte PHI*: 86%
Iebūvēts gaisa apvadvārsts (bypass)
Iebūvēts āra gaisa priekšsildītājs 1000w

* PHI = Passive House Institūta sertifikāts

BRINK Priekšrocības:
Plašas vadīšanas iespējas
Lietderīgi uzstādīšanas un apkopes norādījumi
Optimāls līdzsvars starp termālo efektivitāti un enerģijas patēriņu
Īpaši klusa darbība

Brink Climate Systems, piedāvā inovatīvu sistēmas risinājumu, kas veicina veselīgu un komfortablu iekštelpu klimatu, cauru gadu. Augstas kvalitātes ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanu, nodrošina efektīvu un gudru telpu ventilāciju. Aptver sevi, ar svaigu gaisu savās mājās un baudi lielāku komfortu. Piedāvājot jauno ventilācijas ierīci Flair 325, Brink nosaka jaunu standartu tirgū.

Komforts
Flair 325, ir augstas efektivitātes ventilācijas iekārta, kura vienmēr un jebkurā situācijā, spēj nodrošināt pareizo svaigā gaisa daudzumu. Vienlaicīgi lietojot jaunos, sistēmas moduļus mitrināšanai, attīrīšanai, piesildīšanai un dzesēšanai, tiek radīts vēl piemērotāks un veselīgāks iekštelpu klimats, kas ļaus Jums savās mājās justies daudz patīkamāk.

Standarts
Ventilācijas sistēma Flair 325, ir pirmā ierīce Flair sērijā, kuras maksimālā gaisa apstrādes kapacitāte ir 325 m3/h. Ņemot vērā efektivitāti, vienkāršo montāžu un komunikācijas iespējas, ierīce ir īpaši progresīva tādēļ, tā nosaka jaunu, ventilācijas ar siltuma atgūšanu standartu.

Izanalizējot visus faktorus, tika radīta viegli montējama un lietošanai piemērota ierīce. Iepriekšējo modeļu funkcijas, tādas kā pilnīgi automātiskais gaisa apvada vārsts (bypass) un inteliģentā aizsardzība pret sasalšanu, kuras ir lieliski zināmas un ir pierādījušas savu lietderību, protams, tiek integrētas arī šajā jaunajā modelī.

Ražotājs