Ventilācijas un dzesēšanas risinājumi, ventilacijas.com

Ventilācija privātmājām

Ventilācija privātmājām. Ventilācijas sistēmu ar siltumatguvi (rekuperāciju) projektēšana / tāmēšana, piegāde un uzstādīšana. Augstas kvalitātes lokano gaisa vadu sistēmas, TOP ražotāju rekuperatori. Ventilācijas sistēmu apkope, rekuperatoru remonts.

Pastāvīgi svaigs gaiss

Ievērojamu daļu mūsu dzīves pavadām iekštelpās, un komfortabla klimata nepieciešamība ar svaigu, tīru gaisu ir šodienas realitāte. Kompakta izmēra rekuperācijas sistēmas ar dažādu jaudu nodrošina vienmērīgu gaisa apmaiņu telpās, izvada piesārņoto (CO2, aromāti, mitrums, putekļu daļiņas) gaisu un padod piesildītu svaigo tīro gaisu.

Prom pelējumu un alerģijas

Ventilācijas sistēmas ar siltumatguvi palīdz izvadīt no telpām lieko mitrumu, tādējādi pasargājot tās no šī visbiežākā pelējuma iemesla un uzturot ēkā estētisku tīrību.  Tāpat, pateicoties kvalitatīvu filtru sistrēmām, tās ļauj izvairīties no ārtelpu alergēniem- putekļiem un ziedputekšņiemu.

Uztur vienmērīgu klimatu

Ventilācija var būt papildus aprīkota ar gaisa mitrināšanas sistēmu un mitruma sensoru.  Apkures sezonas laikā mitruma līmenis samazinās līdz 20%, kas ir pārlieku sauss un var katalizēt sliktu pašsajūtu, elpošanas ceļu traucējumus, deguna un acu sausumu.   Ar mitrinātāju iespējams uzturēt relatīvo gaisa mitrumu 40%-60% robežās.

Ventilācija privātmājām

Sūtiet Jūsu mājas telpu plānojumu un cenas piedāvājumu saņemsiet jau nākošajā dienā.

Rekuperācijas sistēmas Brink Flair aptuvenas izmaksas. Rekuperatora modelis un tā jauda ir atkarīga no telpu un cilvēku skaita jūsu mājā.

*Cenas norādītas ieskaitot PVN

Ventilācijas sistēmas

Ventilācija privātmājām - Rekuperators Brink Flire 225

Rekuperators BRINK Flair 225 m3/h

rekuperators-brink-flire-325
Rekuperators BRINK Flair 325 m3/h
ventilacijas-sistemas-brink-flire-325-entalpijas-ventilacijas

Rekuperators BRINK Flair 325 m3/h ENTALPIJAS

Rekuperators Brink Flair 400

Rekuperators BRINK Flair 400 m3/h

Rekuperators Brink Flair 400
Rekuperators BRINK Flair 400 m3/h ENTALPIJAS
antibakterials-gaisa-vads
Lokanais gaisa vads Ø 75/63 mm
Ventilācija privātmājām - Difuzora kaste antibakteriāla
Difuzora kaste
Gaisa sadales kolektors 808-1
Gaisa sadales kolektors
Ventilācija privātmājām - EPE Gaisa vada likums 90
Aerfoam EPE gaisa vadi
Jumta izvads - ventilacijas.com
Elastīgs trokšņu slāpētājs
Izvads ar siltumizolāciju
Jumta izvads
Sienas izvads - ventilacijas.com
Sienas izvads
Ventilācija privātmājām - EVAP Kanala gaisa mitrinatajs
Evap kanāla gaisa mitrinātājs
Ventilācija privātmājām - EVAP Kanala gaisa mitrinataja kasete
Evap kanāla gaisa mitrinātāja kasete
mitrinata-pults-ventilacijas
EVAP Mitrinataja pults

Filtri

Ventilācijas privātmājām ar siltumatguvi plaši pielieto jaunbūvēs, dzīvokļos, birojos. Dēļ ergonomiskajām lokano gaisa vadu sistēmām, telpas griestu līmeni var nākties pazemināt tikai nedaudz. Siltumatguves rekuperacijas iekarta ir kompakta un ar mazu elektroenerģijas patēriņu, pateicoties efektīvām siltuma atgūšanas tehnoloģijām. Šāda privātmāju ventilācija nodrošina nepieciešamo svaigā gaisa daudzumu līdz 400m3/stundā bez āra trokšņiem.

Ventilācijas sistēmas projektēšana

Ventilācijas sistēmu projektēšana, atbilstoši katra individuāla ēkas plāna īpatnībām un vajadzībām. Materiālu un montāžas darbu aplēses

Rekuperatoru un lokano gaisa vadu sistēmu piegāde

Top ražotāju (Brink) iekārtas un lokano gaisa vadu sistēmas ar antistatistisku pārklājumu. Pasūtīšana un piegāde uz objektu

Ventilācijas sistēmu montāža

Ventilācijas sistēmas komplekta montāža ar lokanajiem gaisa vadiem. Rekuperatoru uzstādīšana un palaišana, gaisa plūsmas regulēšana, balansēšana klienta apmācība

Gaisa vadu tīrīšana

Lai ventilācijas sistēma kvalitatīvi pildītu tai paredzēto uzdevumu- svaiga, attīrīta gaisa piegādi- ir svarīgi uzturēt tīrus gaisa vadus, kuri laika gaitā var uzkrāt putekļu, sodrēju un citu sīku daļiņu depozītu.

Apkope

Gaisa vadi un difuzori ekspluotācijas laikā sakrāj sevī putekļus, sodrējus, visu veidu sīkās daļiņas no ieplūstošā āra gaisa, tostarp, dažādus alergēnus. Iekārtu nepieciešams regulāri apkopt, iztīrīt un mainīt tās filtrus.

Remonts

Iekārtām, kaut reti, tomēr mēdz rasties kļūmes, papildus trokšņi, vibrācija vai apsalšana.