Siltumsūknis Alpha Innotec 7,1 kW LWD 50A-HTD ar iebūvētu boileru

7900,00 

LWD sērija

LWD sērijas duālie gaiss/ūdens siltumsūkņi no alfa innotec uzrāda īpaši labus rezultātus ar to ļoti mainīgām kombinēšanas iespējām, piemēram, ar saules vai fotoelementu sistēmām. Apkure, dzesēšana un sadzīves karstā ūdens sagatavošana tikai vienā vienībā, joprojām ietaupa vietu, klusa ekspluatācijā un ļoti viegli uzstādāma.

ĻOTI KLUSA DARBĪBA
Alira LWD sērijas siltumsūknis ir viens no klusākajiem agregātiem tirgū. Īpaši augstas kvalitātes siltumsūkņu apdare un inovatīvā tehnoloģija nodrošina zemas skaņas emisijas vērtības – tādējādi vienmēr laba izvēle pat kritiskām trokšņa prasībām.

KOMPAKTA IERĪCE APKUREI UN DZESĒŠANAI
Iespēja viegli apvienot LWD sērijas iekārtas ar citiem enerģijas ģeneratoriem, piemēram, saules vai fotoelementu sistēmām un krāsnīm, padara siltumsūkņus īpaši elastīgus dažādiem risinājumiem. Apvienojot divas ierīces, ir iespējamas arī ļoti smalkas jaudas gradācijas. Tādējādi, siltumsūkni var pielāgot tieši Jūsu prasībām un Jūsu individuālajām vajadzībām.

APKURE, DZESĒŠANA UN KARSTAIS ŪDENS – VISS VIENĀ
Viss vienā vienībā – ar alpha innotec sērijas alira LWD siltumsūkni jūs saņemat visu, kas nepieciešams, lai apsildītu un atdzesētu savu māju un sagatavotu karsto ūdeni – ērti siltu temperatūru virtuvē un dušā vai vannā jebkurā laikā gadā.

LWD āra monobloks, ar iekšējo komponentu hidraulisko torni HTD– integrēti visi hidrauliskie komponenti: karstā ūdens tvertne, bufertvertne, pārslēgvārsts, izplešanās trauks, pārplūdes vārsts, cirkulācijas sūknis, blīvējuma un aizsargarmatūra. NEVAINOJAMA KVALITĀTE alira LWD/LWDV sērija, izceļas ar alpha innotec produktiem raksturīgo ilgo kalpošanas laiku un uzticamību. Līdz sīkumiem inovatīvā konstrukcija un plašā kvalitatīvu piederumu palete, atvieglo montāžu un apkalpošanu. Universālie sistemātiskie risinājumi, nodrošina papildu elastību montētājiem. alira LWDV, ir nākotnes prasībām atbilstošs modelis, jo šis invertera veidā regulējamais siltumsūknis, darbojas ļoti efektīvi un ļoti klusu. Konstrukcijā izmantots dabīgs aukstumnesējs, kas alira LWD / LWDV sērijas siltumsūkņus, padara par CO2 neitrālām iekārtām. PĀRĀK KLUSS KAIMIŅIEM. Tik kluss, ka skaņai vairs nav nekādas nozīmes. Pateicoties speciālai, augstas kvalitātes skaņas optimizējošai konstrukcijai, alira LWDV darbojas ļoti klusu. Jaunā, izstrādātā klusā režīma funkcija, nodrošina vēl klusāku darbību nakts laikā. alira LWDV, var uzstādīt pat mazos pagalmos, kur kaimiņi atrodas ļoti tuvu, tā skaņas līmenis ir zemāks par prasībās norādīto vērtību, ja tiek saglabāti minimālie reglamentētie attālumi.

Siltumsūknis Alpha Innotec 7,1 kW LWD 50A-HTD ar iebūvētu boileru - Ventilācijas sistēmas ierīkošana, kondicionieru, siltumsūkņu uzstādīšana, montāža, veikals

Siltumsūknis Alpha Innotec 7,1 kW LWD 50A-HTD ar iebūvētu boileru - Ventilācijas sistēmas ierīkošana, kondicionieru, siltumsūkņu uzstādīšana, montāža, veikals Papildus komponentes:

  • WKS, sienas kronšteins LWD/LWDV, metināts un cinkots, ar montāžas detaļām;
  • BKS, zemes kronšteins LWD/LWDV, ar antivibrācijas spilvenu komplektu;
  • WDF, sienas pāreja LWD/LWDV, caurule DN 125, kapara caurules ar vītni G1″, izolācija, nerūsējošā tērauda caurules, apdare;
  • IPW 1″, LWD savienojuma komplekts, izolētas nerūsējošā tērauda caurules 1″.
Ražotājs

Siltumsūkņa Tips