PANASONIC AQUAREA HYDRAULIC BI-BLOC, L GENERATION KIT-WC09L3E5, WH-WDG09LE5

6213,00 

 • Wi-Fi
 • R290
 • 28-54 db
 • A+++

Lielākoties mūsu ikdiena nav iedomājama bez dažādām tehnoloģijām un ierīcēm, kas atvieglo un uzlabo dzīves komforta līmeni. Līdz ar šīm iespējām, mums arvien vairāk būtu jādomā arī par draudzīgāku saimniekošanu. Katru dienu pieaug pasaules iedzīvotāju skaists, bet vai pieaug arī to cilvēku skaists, kas domā par to, kā pēc iespējas ekoloģiskāk un ilgtspējīgāk organizēt savu ikdienu. Ja cilvēki neiekļaus savā ikdienā ekoloģiskākus paradumus, tad notiks vidējās temperatūras strauja paaugstināšanās. Diemžēl lielākoties cilvēka darbības rezultātā radītais CO2 ir būtiskākais globālās sasilšanas veicinātājs.

Lai maksimāli attālinātu dažādas globālās sasilšanas ietekmes, ir jādomā par alternatīvu iekštelpu apsildes un dzesēšanas veidu un sistēmu, kas ir bāzēta uz mūsu izstrādātajiem siltumsūkņiem. Domājot plašākā skatījumā ne tikai par mājsaimniecībām, bet arī par apkārtējo vidi, vēlamies piedāvāt apkures un dzesēšanas risinājumus, kas būs droši, ilgtspējīgi un galvenais saudzīgi un draudzīgi dabai.

1-3. Siltumsūknis darbojoties, ārpusē esošo siltumenerģiju ģenerē un pārveido par siltumu iekšpusē.

4- 6. Kompresora uzdevums ir saspiest dzesētajvielu gan līdz augstākam spiedienam, gan temperatūrai.

7-8. Turpretī izplešanās vārsta galvenais uzdevums ir pazemināt dzesētājvielas temperatūru un arī spiedienu.

9. ”Aquarea” lielākā priekšrocība ir tāda, ka līdz pat 80% vajadzīga siltumenerģija tiek aizgūta no apkārtējā gaisa. Nākamais solis ir novadīt to ūdens sildīšanai, lai jūsu mājoklis būtu patīkami silts un omulīgs. Tālāk seko karstā ūdens apgāde un nepieciešamības gadījumā telpu dzesēšana.

Izvēloties kādu no  “Aquarea” gaiss – ūdens siltumsūkņiem, jūs varat iegūt zemas enerģijas patēriņa apkures un dzesēšanas sistēmu savā mājvietā, kura darbojas nevainojami un tajā pat laikā būt atbilstībā ar firmas redzējumu un nākotnes attīstības plāniem pārejai uz sabiedrību, kas cenšas samazināt CO2 emisiju.

Lielākais patēriņš, kas rodas mājsaimniecībās ir tieši no apkures un karstā ūdens uzsildīšanas. Tieši tāpēc jums ir izvēle uzstādīt “Panasonic’” gaiss – ūdens siltumsūkni gan patērēt mazāk enerģijas, gan saņemt mazākus rēķinus salīdzinot ar citiem apkures veidiem, piemēram, elektrisko sildītāju vai apkures katlu. Siltumsūknis gaiss – ūdens pārvērš gaisa siltumenerģiju siltumā un samazina jau minēto CO2 emisiju.

“U-Vacua™” paneļi ir ar īpaši augstu izolācijas veiktspēju, kas ir daudz reižu jaudīgāka, nekā putupolistirola paneļiem. Iekārta var saglabāt siltumu krietni ilgāku laiku un līdz ar to ir nepieciešams daudz mazāk reižu dienas laikā veikt sildīšanu. Attiecīgi ietaupot enerģiju un dzīvojot apkārtējai videi draudzīgi.

Jebkuri “Aquare” produkti ir testēti un pārbaudīti un ir saskaņa ar visiem  Eiropas energoefektivitātes regulas priekšnosacījumiem un kritērijiem.

Karstā ūdens sistēma, kas neprasa liekus ieguldījumus un darbojas ar zemas enerģijas patēriņu.

Iegādājoties un uzstādot “Aquarea” apkures, dzesēšanas un karstā ūdens apsildes sistēmu, jūs varat būt droši, ka visas funkcijas darbosies jebkādos laika apstākļos, neskatoties uz āra temperatūru.

Ja komforts, zemas izmaksas un kvalitatīva siltumsistēmas atdeve ir jūsu prioritāte, tad “Panasonic” izstrādātā produkcija būs piemērota izvēle. “Aquarea” piedāvājums ir plašs un to var pielāgot arī individuālajām vajadzībām un prasībām, lai katrs klients saņemtu nepieciešamo. Daudzu gadu garumā “Panasonic” ir strādājuši pie tā, lai radītu tādu produktu, kas apvieno ideālus parametrus, bet tajā pat laikā uzrāda arī izcilus vides rādītājus.

Firma “Panasonic” ar saviem izstrādātajiem produktiem ir zināma visā plašajā pasaulē. “Panasonic” ir vārds, kas neprasa liekus komentārus un norāda uz augstas kvalitātes precēm. Konkrēti siltumsūkņus “Panasonic” piedāvā apmēram 60 gadu garumā. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka “Panasonic” ir  Eiropas siltumsūkņu asociācijas ilggadējs biedrs, kas nodrošina “Aquarea” ražošanu un izstrādi Eiropā. Kā arī sniedz augstas drošības “Aquarea Smart Cloud” protokolus visos Eiropas serveros.

“Aquarea” L paaudzes sistēmas ir izstrādātas ar siltumsūkņu nozarē visplašāk pielietoto dzesētājvielu R290. Tas ir lielisks risinājums renovācijas un pārbūves projektiem, kur ir nepieciešama augsta siltumnesēja temperatūra, vai ēkam, kuru īpašnieki vēlas modernu siltumsūkni ar dabisku dzesētājvielu.

 1. Liela izvēle. Liela izvēle, lai ikviens varētu atrast sev piemērotāko variantu.
 2. Pārdomāts un elegants dizains. Āra iekārtu dizains izstrādāts tā, lai tās dabiski integrētos apkārtējā vidē.
 3. Papildfunkcijas un apkope.
 4. Īpaši izstrādāta tvertnes izolācija. “U-Vacua™” tehnoloģija sniedz augstu tvertnes siltuma saglabāšanas noturēšanu.
 5. Lielāka elastība. Apkopi var veikt salīdzinoši reti ar iepriekš uzstādītu magnētisko filtru. Ērta un ātra piekļuve hidrauliskajām daļām. Ideāla funkcionēšana bez rezerves apkures -25 °C temperatūrā. Pie -10 °C āra temperatūras, karstā ūdens padeve ir 60 °C. “Bluefin” aizsargpārklājums, lai nebūtu ietekmes no ārējiem apstākļiem.
 6. Zems trokšņu līmenis. “Panasonic” iekārta nodrošina mieru un klusumu mājās.
 7. Augsta energoefektivitāte. Augsta energoefektivitāte visa gada garumā gan zemā, gan vidējā temperatūrā.
 8. Augsta energoefektivitāte. Augsta energoefektivitāte visa gada garumā gan zemā, gan vidējā temperatūrā.
 9. Augsta karstā ūdens energoefektivitāte. Karstā ūdens apgādes COP līdz pat 3,62.

Pārdomāta un saskanīga mūsdienu tehnoloģiju un mājokļa savienošanās

Tehnoloģijas, kas mums ir apkārt uzlabo ikdienu un rada komfortablu vidi, lai varētu justies ērti. Brīžiem pat mēs aizmirstam par to, ka kādā dzīves sfērā liela loma ir mūsdienu tehnoloģiju attīstībai jeb lēcienam. Tieši tāpat ir ar “Panasonic” iekārtām, kas darbojas jums nemanot, savstarpēji mijiedarbojoties ar apkārtējo vidi, radot mājīgu un omulīgu noskaņojumu.

Savienošanās ar telpu un vidi ietaupot vietu.

Pārdomāti izstrādāts kvalitatīvs dizains baltā krāsā, kas ir raksturīga “Aquarea” stilam. Ar iestrādātu vadības paneļa funkciju, kas atklājas melnā, bez izciļņiem veidotā joslā pāri iekārtas uzbūvei.

“All in One” un “Bi-bloc” iekštelpu sistēmas ir izveidotas, lai perfekti saskaņotos ar iekštelpas interjeru.

Gluži kā iekštelpu sistēma, arī ārtelpu sistēma ir veidota un izstrādāta tā, lai dabiski un estētiski iekļautos arhitektūrā un apkārtējā vidē. Strādājot klusi un bez trokšņiem, gluži vai nemanāmi. Ārtelpu iekārtās dominē antracīta pelēkā krāsa, kas ir unikāla un izstrādāta no jauna, atklājot iekārtas jauno dizainu, kas integrēsies jebkurā vietā.

Eksterjera iekārtu veidols ir izveidots saskaņā ar arhitektūru un vidi, kas ir apkārt.

“Panasonic” iekārtas ir slavenas ar zemo trokšņu līmeni, kas ļauj šīm iekārtām darboties jums nemanot. Jāuzsver, ka iekārtas kompresors ir viens no galvenajiem trokšņu avotiem, bar šajā iekārtā tas ir iestrādāts kopā ar dubultu apakšas nodalījumu, veidojot klusu vienību. Līdz ar to šī iekārta netraucēs ne jums, ne apkārtējiem iedzīvotājiem.

Ņemot vēra, ka iekārtai ir neliels izmērs 598 x 600 mm, šo iekārtu var praktiski un ērti novietot, piemēram, līdzās citai sadzīves tehnikai, pēc Jūsu ieskatiem. Piemēram, veļas mašīnai, ledusskapim, tādējādi samazinot iekārtai nepieciešamo platību. Īpaši aktuāli tas būs saimniecībās, kurās ir neliela platība. Tā ka “All in One Compact” sistēmai ir zems augstums, to ir iespējams izvietot un uzstādīt arī tādējādi, ja augšējā daļā novieto ventilācijas iekārtu.

Unikālais “U – Vacua™” izolācijas panelis sniedz krietnu pienesumu un ietaupījumu ar pasaulē zināmākajiem izolācijas veiktspējas rādījumiem. “U – Vacua™” paneļi ir izstrādāti ar īpašu VIP tehnoloģiju un var sniegt pat 19 reizes jaudīgāku izolāciju, salīdzinājumā ar putupolistirola paneļiem. Viss ir pēctecīgi. Ņemot vērā, ka minētā sistēma krietni ilgāk notur siltumu, ir nepieciešams mazāks sildīšanas skaits dienā, protams, ekonomējot enerģiju.

Ērta apkope. Lai arī iekārta ir funkcionāla, uzturēšanas un apkopes koncepcija ir izveidota maksimāli vienkārši. Ērta piekļuve hidrauliskajai daļai, ko var veikt ar durvju mehānisko atvēršanu. Nav bufertvertnes, kas paredz samazinātas izmaksas, ātrāku montāžu un vietas ekonomiju. Ņemot vērā tehnoloģiju attīstību, sensoru pārbaudi var veikt attālināti no vadības iekārtas, kas ir jaunums. Kā otru jaunumu jāmin ūdens spiediena sensoru.

 • Konstrukcija ir daudz plānāka, bet ar saglabātu nemainīgu tvertnes tilpumu. Tieši cauruļvadu izklājums augšdaļā sniedz iespēju paturēt lielu tvertnes ietilpību (185 l).
 • Par tehniskām apkopēm gluži vai varat aizmirst, jo tās ir jāveic reti, pateicoties uzlabotajam ūdens filtram. Ūdens filtram ir piecas reizes lielāka jauda. Jo retāk jāveic tīrīšana, jo ērtāka un harmoniskāka ir jūsu ikdiena.
 • Ventilācijas iekārtas augšējā daļa ir robusta. Korpusa nostiprinājums veikts ar izturīgu rāmi, lai tieši augšējā plakne sniegtu iespēju nodrošināt ventilācijas sistēmas uzstādīšanu. Ļoti būtiska ir drošība uzstādot jebkādu iekārtu, tāpēc, lai iekārta būtu stabilu, tā ir papilu nostiprināta ar bultskrūvēm.
 • ”U – Vacua™” VIP līnijas paneļi ir izstrādāti no īpaša stiklšķiedras pamatslāņa, ko ietver vairāku slāņu lamināta plēve, kuras sastāvā ir neilons, alumīnijs un biezs aizsargslānis. Iekšējais spiediens ir samazināts līdz 1-20 Pa vakuumam, līdz ar to mazinot siltumvadītspēju.

“Panasonic” ražotās iekārtas izceļas ar augstiem efektivitātes risinājumiem un sniedz katram no jums iespēju samazināt elektroenerģijas patēriņu, bet nesamazinot komforta un gaisa kvalitātes rādītājus iekštelpās.

“Panasonic” ventilācijas iekārta ar “Aquarea” sistēmu ir piemērota izvēle, ja jums rūp iekārtas veiktspēja un atdeve, kas ir ar augstu komforta un efektivitātes līmeni. Šāda iekārta nodrošina gan minēto apkuri, gan dzesēšanu un karstā ūdens padevi. Izvēloties “Panasonic” iekārtu, jūs burtiski “atdodat” visas ikdienas un sadzīves rūpes, lai to veiktu šī sistēma. Komfortabla ikdiena nodrošina mierīgāku mājas dzīvi.

“Aquarea” un PV paneļi. Vēl viens būtisks “Aquarea” siltumsūkņu pluss ir tāds, ka tos ir iespējams savienot  jeb sinhronizēt ar PV paneļiem, pielietojot PCB CZ-NS5P aprīkojumu. Ņemot vērā šo funkciju, dzesēšanas un karstā ūdens padeve tiek saskaņota ar PV paneļu ražošanu.

Izstrādātā “Smart Grid Ready” funkcionalitāte. “Aquarea” K jaunās paaudzes siltumsūkņi kopā ar papildaprīkojumu PCB CZ-NS5P sniedz “SG Ready” funkcionalitāti, kas ļauj pievienot siltumsūkni viedajai tīkla sistēmai.

Apvienojiet funkcionālo ventilācijas sistēmu ar “Panasonic” izveidoto “Aquarea” komplektu, lai ieviestu savā mājā produktīvu ventilācijas padevi, dzesēšanas funkciju un ūdens apgādes risinājumu. Tajā pat laikā ietaupot dzīvojamo platību.

 • Tālvadības pults risinājums. Lai varētu pārvaldīt visu sistēmu, pielietojiet komplektā pievienoto un uzlaboto tālvadības pulti ar dažādām funkcijām.
 • Vieds pielietojums. Praktisks divvērtīgais režīms ar pārdomātu elektroenerģijas tarifu.
 • Saskanīgi izvietoti pieskares punkti, ērtākai pārvaldībai visā sistēmā.
 • Uzlabots dzīves līmenis un iespēja jebkurā brīdī pārvaldīt apkures un dzesēšanas sistēmu.

“Aquarea Smart Cloud” ir pakalpojums, kuru var saņemt par brīvu, lai nodrošinātu jums iespēju jebkurā laikā attālināti pārvaldīt un izsekot siltumsūkņa “Aquarea” darbībai.  Jums nav jāatrodas pie siltumsūkņa, lai regulētu tā darbību vai uzstādītu nepieciešamo temperatūru.

Lai saprastu, ka “Aquarea Service Cloud” nav paredzēta tikai iekārtas ieslēgšanai un izslēgšanai, ir jāizmēģina visas piedāvātās funkcijas. Jo tā ir iespēja attālināti, tātad neesot mājās, vadīt un uzraudzīt apkures, karstā ūdens sistēmu un sekot līdzi enerģijas patēriņam.

“Aquarea Service Cloud” paredz, ka attālinātu uzraudzību par apkures sistēmu var veikt profesionāļi jeb cilvēki, kas ar to strādā ikdienā. Gan veikt laicīgu tehnisko apkopi, gan novērts sistēmas traucējumus, ja tādi būs radušies.

“Aquarea+” varat iegūt būtiskāko informāciju par “Panasonic” “Aquarea” siltumsūkņu darbību, lai viss, ko piedāvā šie siltumsūkņi tiktu izmantots un darbotos energoefektīvi jūsu un jūsu mājvietas labā. Gan informāciju par siltumsūkņa darbību, gan dzesēšanu un karstā ūdens apgādi.

PARAMETRI Dzesēšana / Apkure
Sildīšanas jauda/COP (A +7°C, W 35°C), kW/COP 9,00/4,55
Sildīšanas jauda/COP (A +7°C, W 55°C), kW/COP 8,90/3,03
Sildīšanas jauda/COP (A +2°C, W 35°C), kW/COP 7,00/3,41
Sildīšanas jauda/COP (A +2°C, W 55°C), kW/COP 7,00/2,41
Sildīšanas jauda/COP (A -7°C, W 35°C), kW/COP 7,00/2,80
Sildīšanas jauda/COP (A -7°C, W 55°C), kW/COP 7,00/2,13
Dzesēšanas jauda/EER (A 35°C, W 7°C), kW/EER 8,20/2,82
Dzesēšanas jauda/EER (A 35°C, W 18°C), kW/EER 9,00/4,19
Energoklase A+++/A++
Izmēri (AxPxD) Telpā/Ārā, mm 1642x599x602/996x980x430
Svars (neto) Telpā/Ārā, kg 93.94/97
Trokšņu līmenis Telpā/Ārā, dB 28-28/54
Āra darba temperatūras diapazons, °C -25 ~+35/10 ~+43
Dzesēšanas šķidrums R290
Wi-Fi savienojums
Ražotājs