Daikin 18kW Altherma 3 H MT ETVX16S18E9W7, EPRA18DW17 ar 180l boileru, Augstas temperatūras siltumsūknis

16390,00 

 • Wi-Fi
 • 180 L
 • R32
 • 30/48 db
 • A++

SIltumsūkņa Kvintesence
Daikin Altherma 3 H MT ir ieguldījums komfortā un enerģijas taupīšanā. Šis gaiss-ūdens siltumsūknis nodrošina apkuri, dzesēšanu un tūlītēju karsto ūdeni, patērējot mazāk enerģijas. Šī sistēma ir ideāli piemērota māju īpašniekiem, kuri vēlas modernizēt savu apkures katlu vai tradicionālo apkures sistēmu uz videi nekaitīgāku un izmaksu ziņā efektīvāku risinājumu.

Godalgots dizains
Māju īpašnieki vēlas ierīci, kas ne tikai labi darbojas, bet arī izskatās labi jebkurā telpā. Tāpēc Daikin mērķis bija izveidot ierīci ar lieliskām tehniskām īpašībām un daudzpusīgu dizainu. Šie centieni nopelnīja Daikin Altherma 3 H MT, nevis vienu, bet divas prestižas dizaina balvas.

Lielisks iekšpusē, lielisks arī ārpusē…
Vienkāršs un minimāls dizains, tas ir labākais veids, kā raksturot Daikin Altherma 3 H MT āra ierīci. Melns horizontāls režģis nosedz visu priekšējo plāksni, lai paslēptu vienu ventilatoru un samazinātu tā darbības skaņu, savukārt matēti pelēkā apdare atspoguļo ārējās sienas krāsu, lai palīdzētu iekārtai saplūst ar dažādām vidēm un ainavām.

Kluss Jūsu komfortam
Strādājot standarta skaņas režīmā, āra ierīces trokšņa līmenis ir 38 dBA (3 metru attālumā) — tas ir kaut kur starp putnu čivināšanu un klusu bibliotēku. Zemas jaudas režīmā, trokšņa līmenis tiek samazināts uz pusi (35 dBA 3 metru attālumā).

Izcils sniegums nāk no iekšpuses
Daikin Altherma 3 H MT satur jaunākās HVAC tehnoloģijas, kas izstrādātas Eiropā priekš Eiropas klimata. Atklājiet funkcijas, ar kurām šis produkts izceļas uz pārējo fona.

Veiktspēja aukstumā
Daikin Altherma 3 H MT ir atjaunojams apkures risinājums, kas darbojas tikpat labi gan aukstākā klimatā, gan siltā klimatā. Salīdzinot ar citām apkures sistēmām, šajā diapazonā tiek izmantots āra gaiss, lai nodrošinātu pareizu siltuma un karstā ūdens jaudu pat līdz -28°C temperatūrā.

Četras funkcijas

Tikai apkure
Funkcija Heaating Only ir Daikin produktu klāsta standartaprīkojums, un tā ir pieejama visām trim iekštelpu vienībām. Šis iestatījums nodrošina telpas apkuri un karsto ūdeni.

Reversīvs
Ja papildus apkurei un karstajam ūdenim nepieciešama komfortabla dzesēšana, tad reversīvā funkcija ir labākais risinājums. Šī funkcija ir pieejama visām trim iekštelpu vienībām un tā ļauj sistēmai mainīt savu darbību, lai nodrošinātu dzesēšanu, nevis sildīšanu. Šim iestatījumam ir nepieciešama zemgrīdas cauruļvadu sistēma.

Bizone
Integrētā grīdas iekārta ir vienīgā iekštelpu iekārta, kas aprīkota ar Bizone iestatījumu. Izmantojot Bizone, varat izvēlēties pārvaldīt un kontrolēt temperatūru divās atsevišķās jūsu mājas zonās, kurās tiek izmantoti dažādi izstarotāji, piemēram, radiatori vai apsildāmās grīdas.

Daikin Residential Controller lietotne ar balss vadību

 • Kontrolējiet apkures sistēmu no mājām vai attālināti, izmantojot viedtālruni
 • Kontrolējiet apkures sistēmu ar balss komandām
 • Integrējiet ar Google palīgu un Amazon Alexa
 • Citas funkcijas ietver:
  • Plānošana ikdienas lietošanai vai brīvdienu režīmam
  • Vairāku vienību kontrole/veiktspējas palielināšana
  • Enerģijas patēriņa uzraudzība
Parametri Iekštelpu bloks
Izmērs (AxPxDz), mm 1650x595x625
Svars (neto), kg 108
Trokšņu līmenis, dB 30
Papildu apsildes tens, kW 9
Karstā ūdens boileris, L 180
Parametri Āra bloks Apkure
Sildīšanas jauda pie -7°C āra gaisa temperatūras, kW 12,67
Nominālā patērētā enerģija, kW 4,19
Efektivitāte SCOP/EER 4,81/4,09
Energoklase A++
Izmērs (AxPxDz), mm 1003x1270x533
Svars (neto), kg 151
Trokšņu līmenis, dB 48
Āra darba temperatūras diapazons Apkure|Karstā ūdens, °C -28 ~ 25/-28 ~ 25
Darba strāva, V/Ph/Hz 380/3/50
Dzesēšanas šķidrums R32
Siltumsūkņa Tips