GAISA SILTUMSŪKNIS MITSUBISHI ELECTRIC 2-8, PUMY-SP140YKM2, 15.5 kW

6000,00 

Savienojiet vairākas iekštelpu vienības ar vienu āra iekārtu. Šī sistēma sniedz jums iespēju izvēlēties iekštelpu modeli, kas vislabāk atbilst katrai jūsu mājas telpai. Multi-Split sistēmas ir izstrādātas, lai ļautu pieslēgt vairākas dažādas jaudas un tipa iekštelpu vienības tikai vienai āra iekārtai, uzlabojot ārējo estētiku, samazinot nepieciešamo āra vienību skaitu.

Ja vairāk nekā vienai telpai nepieciešama apkure un dzesēšana, Multi-Split sistēma var būt jums piemērota. Šī sistēma ļauj izvēlētajām iekštelpu vienībām atspoguļot katras telpas īpašās vajadzības. Piemēram, guļamistabai varētu izvēlēties čukstus klusu augstu sienu, savukārt kamīna vietā, viesistabā var izmantot grīdas konsoli. Atlasītās iekštelpu vienības tiks darbinātas tikai ar vienu āra bloku, tādējādi samazinot kopējās kapitāla izmaksas un palielinot sasniegto energoefektivitāti.

Viegls un kompakts Kompakts dizains iekļaujas šaurā daudzdzīvokļu māju un biroju āra telpā. Mazais svars atvieglo uzstādīšanu un transportēšanu.

Īpaši kluss režīms Trokšņa līmeni var samazināt līdz 10 dB(A). Tas ļauj darbināt ierīci dzīvojamā zonā pat naktī.
Nozares augstākā energoefektivitāte Pat ar savu kompakto izmēru un vieglo svaru, tam ir augsts EER un COP. Izmaksas tiek samazinātas ar nozares labāko enerģijas taupīšanas spēju.

Parametri Dzesēšana / Apkure
Nominālā jauda, kW 15,5/16.5
Trokšņa līmenis Telpā, min.-maks., dB 54-56/74
Āra darba temperatūras diapazons, °C 35/7-6
Optimālā telpas platība, m² 160
Efektivitāte EER/COP 3,30/4,10
Pieļaujamais trases garums, m 7,5
Gaisa apmaiņas daudzums, m³/min 83
Dzesēšanas šķidrums R410A
Bloka svars, Telpā, kg 94
Bloka izmēri, Telpā, mm 981×1,050×330 (+40)
Ražotājs

Siltumsūkņa Tips