Silto grīdu ierīkošana ir daudzu cilvēku izvēle un apzināts lēmums, lai uzlabotu komfortu mājās un radītu mājīgu noskaņu. Kāpēc cilvēki dod priekšroku siltajām grīdām? Ir daudz priekšrocību, kuras varat saņemt, ja izvēlēsieties uzstādīt siltās grīdas. Piemēram, siltās grīdas telpā nodrošina to, ka netiks izvietoti karsti paneļi vai radiatori, kas var būt riskanti, ja mājās ir bērni. Ja izlemsiet par labu siltās grīdas uzstādīšanai, tad iegūsiet  patīkamu un manāmu energoresursu ekonomiju. Iespējams, ka Jums ir svarīgs un būtisks telpas interjers, tad uzstādot siltās grīdas, varat rēķināties ar to, ka visa telpa būs Jūsu rīcībā, jo nebūs nekādu radiatoru vai citu detaļu, kas ierobežos telpu. Kā arī nevaram neminēt, ka grīdas un gaisa temperatūru Jums ir iespējams regulēt ar termostatu un uzturēt telpā temperatūru, kas Jums un Jūsu ģimenei ir patīkama.

Mēs veicam silto grīdu montāžu atbilstoši jūsu budžetam un vajadzībām saskaņā ar visiem kvalitātes standartiem izmantojam augstas kvalitātes materiālus, veiksim pilnu silto grīdu montāžas procesu. Jums atliks tikai baudīt jau gala rezultātu un par to priecāties.

  • Putupoliesterola ieklāšana
  • Kolektoru skapja uzstādīšana virsapmetuma/iebūvējams
  • Kolektoru uzstādīšana
  • Silto grīdu caurules montāža (Uz sieta, uz montāžas plāksnes, ar takerskavām)
  • Grīdas izveidošana no sausā betona ESTRICH
  • Silto grīdu automātikas uzstādīšana/regulēšana

Plānošana ir svarīga silto grīdu ieklāšanas daļa, jo pēc šādu grīdu ieklāšanas bez demontāžas nav iespējams veikt nekādas saimnieciskas darbības. Tāpēc pirms silto grīdu izveides ir jāpadomā par atgaisošanu, slīpuma ievērošanu, hidroizolāciju un siltumizolāciju. Šos jautājumus kopā ar mūsu speciālistiem varēsiet izrunāt konsultācijā, pirms tiks uzsākti darbi. Siltās grīdas ir kvalitatīva un droša izvēle, bet sagatavošanās darbi un plānošana ir laikietilpīga, lai Jūs saņemtu tikai labāko un efektīvāko rezultātu.

Ne visi grīdas segumi ir paredzēti tam, lai zem tiem iestrādātu silto grīdu. Protams, to var darīt, bet tas var saīsināt grīdas seguma mūžu. Kā viens no ieteicamākajiem materiāliem, ko var kombinēt ar silto grīdu ir flīzes. Mazāk ieteicama kombinācija ir siltās grīdas kopā ar dēļu grīdu.

Mēs garantējam silto grīdu efektīvu darbību un ilgu kalpošanas mūžu. Izvērtējam un iesākam klientam piemērotāko risinājumu, lai ikviens, kurš vēlas savā mājoklī siltās grīdas, tās arī varētu iegūt.
Silto grīdu ierīkošanas izmaksas tiek aprēķinātas individuāli. Darbus veicam ar kvalitatīviem materiāliem par pieņemamām cenām. Aptuvenās izmaksas ir iespējams noskaidrot sazinoties ar mums un sarunājot bezmaksas konsultāciju un izrunājot visus neskaidros jautājumus, ja tādi ir radušies par silto grīdu ierīkošanu.

Rīgā, Latvijas galvaspilsētā, kas pazīstama ar savu burvīgo vecpilsētu, vēsajām ziemām un zaļumu pārpilnību, ir vieni no augstākajiem enerģijas rēķiniem Eiropā. Pilsēta, tāpat kā daudzas citas, ir meklējusi energoefektīvus risinājumus, kas ne tikai samazinātu enerģijas rēķinus, bet arī veicinātu vides ilgtspējību. Viens no šādiem risinājumiem ir silto grīdu ierīkošana. Šajā rakstā aplūkosim dažādus siltās grīdas ierīkošanas aspektus Rīgā, tostarp priekšrocības, pieejamo sistēmu veidus un uzņēmumus, kas sniedz šo pakalpojumu. Tātad, ja apsverat iespēju investēt siltās grīdās savam mājoklim vai uzņēmumam vai vienkārši vēlaties uzzināt vairāk par šo inovatīvo tehnoloģiju, turpiniet lasīt un uzzināt informāciju, kas var palīdzēt silto grīdu izvēles procesā.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc siltās grīdas kļūst aizvien populārākas, ir to vienkāršais montāžas process. Izmantojot tradicionālās apkures metodes, uzstādīšanai ir nepieciešami sarežģīti un bieži vien dārgi cauruļvadi vai radiatoru sistēmas, kuru uzstādīšana var radīt traucējumus un aizņemt daudz laika un arī  vietu telpā, kur ir jāuzstāda radiatori. Īpaši svarīgi tas būs to mājokļu īpašniekiem un sasimniekiem, kuriem ir neliela dzīvojamā platība un ir racionāli jāizdomā, kā izmantot katru kvadrātmetru.

Silto grīdu ierīkošana ir tikpat vienkārša kā dažu paneļu ar elektriskās apkures elementiem vai ūdens cauruļu ieklāšana un pēc tam to pārklāšana ar plānu grīdas seguma materiāla kārtu.

Silto grīdu ierīkošana ir ne tikai vienkārša, bet arī ekonomiski izdevīga ilgtermiņā, kādai patiesībā būtu jābūt jebkurai modernai apkures sistēmai. Atšķirībā no tradicionālajām apkures metodēm, kuru ekspluatācija un uzturēšana var būt dārga, siltās grīdas ir ļoti energoefektīvas, palīdzot samazināt rēķinus par enerģiju un ilgtermiņā ietaupīt naudu, kuru varat novirzīt citiem saimniecības jautājumu mērķiem.

Ja apsverat siltās grīdas ierīkošanu savā mājoklī, tad meklējiet gan izdevīgāko, gan tuvāko firmu kas nodarbojas ar silto grīdu ierīkošanu. Ja dzīvojat Rīga, tad varat meklēt Rīgā esošo silto grīdu firmas. Attiecīgi citā Latvijas pilsētā – tuvāko uzņēmumu. Lai gan ir daudz firmu, kas strādā ne tikai sev tuvākajā reģionā, bet visā Latvijā.

Rīga ar tās aukstajām ziemām un augstajām enerģijas izmaksām ir ideāla vieta, kur investēt siltajās grīdās. Uzņēmuma komandai ir plaša pieredze augstas kvalitātes siltās grīdas risinājumu ierīkošanā mājokļos un uzņēmumos šajā reģionā, nodrošinot, ka jūs saņemat augstas kvalitātes un izmaksu ziņā izdevīgu apkures risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.

Elektriskās grīdas apsildes sistēmas ir ātri un viegli uzstādāmas, tāpēc tās ir populāra izvēle gan jaunbūvēm, gan esošajām ēkām. Tās izmanto elektriskos vadus vai apsildes kabeļus, lai apsildītu grīdu no apakšas, nodrošinot komfortablu un vienmērīgu temperatūru visā telpā.

Ūdens grīdas apsildes sistēmas izmanto karstā ūdens caurules, lai cirkulētu siltu ūdeni pa grīdu, kas nodrošina vienmērīgāku un energoefektīvāku apsildes risinājumu lielākām telpām. Tām nepieciešama profesionāla uzstādīšana, un tās var integrēt esošajā ēkas apkures sistēmā.

Infrasarkanās apkures sistēmas ir modernāks un energoefektīvāks risinājums siltām grīdām, kas izmanto neredzamus infrasarkanos viļņus, lai sildītu telpā esošos priekšmetus tieši, nevis sildītu gaisu. Tās ir viegli uzstādāmas un darbojas klusi, nodrošinot mājīgu un ērtu dzīves vidi.

Kopumā silto grīdu ierīkošana Rīgā ir saprātīgs ieguldījums ikvienam mājokļa īpašniekam vai uzņēmuma īpašniekam, kas meklē uzticamu un energoefektīvu apkures risinājumu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties elektriskās, ūdens vai infrasarkanās apkures sistēmas, jūs varat baudīt komfortu un siltumu savā iekštelpā visa gada garumā. Silto grīdu ierīkošana ir laba un pārdomāta investīcija, kas nodrošina ne tikai modernu un viegli uzstādāmu apkures sistēmu, bet paaugstinās jūsu mājokļa vērtību ilgtermiņā.

Pirmais solis silto grīdu ierīkošanā ir vēlamā grīdas seguma veida izvēle. Jūs varat izvēlēties lamināta, cietkoksnes un flīžu grīdas segumu, bet pārliecinieties, ka esat izvēlējies tādu, kas ir piemērots siltajām grīdām. Koka grīda nebūtu laba izvēle kombinācijā ar siltajām grīdām. Tālāk jums būs jāuzstāda pamatne, kas palīdz novērst mitruma iekļūšanu grīdā.

Pēc apakšējā seguma uzstādīšanas jums būs jāuzklāj sildīšanas paklāji saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Lielākajai daļai paklāju ir līmējošā pamatne, kas atvieglo uzstādīšanu. Kad paklāji ir uzstādīti, varat uzstādīt temperatūras sensoru un termostatu.

Pēdējais siltās grīdas ierīkošanas posms ir ieklāt faktisko grīdas seguma materiālu. Ja uzstāda cietkoksnes vai lamināta grīdas segumu, pārliecinieties, ka telpas malās ir atstāta neliela atstarpe, lai varētu izplesties. Ja ieklājat flīžu grīdas segumu, pārliecinieties, ka izmantojat elastīgu javu, lai novērstu jebkādu plaisu veidošanos.

Kopumā siltu grīdu ierīkošana jūsu mājās var ievērojami uzlabot jūsu komfortu aukstākajos mēnešos. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties Rīgā vai jebkurā citā pasaules vietā, sekojot šai soli pa solim izklāstītajai rokasgrāmatai, jūs varēsiet viegli ierīkot siltās grīdas savā mājoklī.

Kā mājas, tā dzīvokļa īpašniekam ir vērtīgi zināt, kāds ir siltās grīdas montāžas process. Bet šo procesu, protams, nodrošinās firma, ar kuru būsiet noslēguši līgumu par silto grīdu iegādi un montāžu jūsu mājvietā.

Viens no galvenajiem ieguvumiem, ko sniedz siltās grīdas ierīkošana jūsu mājās, ir komforta paaugstināšanās. Tā kā siltās grīdas nodrošina vienmērīgu siltuma starojumu, tās var sildīt jūsu mājokli vienmērīgāk nekā tradicionālās apkures sistēmas. Tā rezultātā jums nebūs aukstu vietu, un jūsu kājas vienmēr būs siltumā pat gada aukstākajās dienās. Ir lieliski savās mājās justies komfortabli un ērti, tādējādi padarot savu mājvietu vēl omulīgāku un mājīgāku.

Vēl viena siltās grīdas priekšrocība ir energoefektivitāte. Ja siltums tiek nodrošināts ar tradicionālajiem radiatoriem, tas paceļas līdz griestiem un, lai uzturētu siltumu pārējā telpā, nepieciešama papildu enerģija. Izmantojot siltās grīdas, siltums no grīdas paceļas lēnāk, nodrošinot vienmērīgāku temperatūru visā telpā. Šāda veida apkurei ir nepieciešams mazāk enerģijas, kas samazina apkures rēķinus.

Visbeidzot, silto grīdu ierīkošana var palielināt jūsu mājas vērtību. Silto grīdu ierīkošana var padarīt jūsu mājokli pievilcīgāku potenciālajiem pircējiem, jo īpaši, ja jūs izvēlaties tādus grīdas seguma materiālus, kas papildina jūsu mājas dizainu. Nodrošinot pievilcīgu un ērtu dzīves telpu, siltās grīdas var padarīt jūsu māju vērtīgāku par citām līdzīgām mājām jūsu reģionā.

Nobeigumā jāsecina, ka silto grīdu ierīkošana Rīgā ir lielisks ieguldījums ikvienam, kurš vēlas uzlabot mājokļa komfortu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jaunbūves projekts vai renovācija, šī tehnoloģija piedāvā daudz priekšrocību, sākot ar zemākām enerģijas izmaksām un beidzot ar labāku veselību un labsajūtu. Turklāt, ņemot vērā daudzās pieejamās iespējas, ir viegli atrast risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam. Tad kāpēc gaidīt? Sazinieties ar vietējo uzstādītāju jau šodien un sāciet izbaudīt siltumu un komfortu, ko sniedz radiācijas grīdas apsildes sistēma.