Jau daudzus gadus specializējamies privātmāju ventilācijas sistēmu jomā, varam piedāvāt profesionālu ātru rekuperatoru uzstādīšanu. Izvirzām īpaši augstas prasības saviem darbiniekiem. Mūsu meistari rūpīgi un kvalitatīvi veic ventilācijas sistēmu un rekuperatoru uzstādīšanu. Lai rekuperatoru uzstādīšana būtu kvalitatīva un pārdomāta, pirms to uzsākšanas veicam ventilācijas gaisa daudzumu aprēķiu. Mēs atradīsim risinājumu ikvienai Jūsu iecerei, atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem par ventilācijas rekuperatoru uzstādīšanu.

Urbšanas darbus betonā un citos celtniecības materiālos veicam ar savu profesionālu instrumentu HILTI un CEDIMA urbjam no 50mm līdz 500mm kvalitatīvai un ātrai ventilācijas sistēmas montāžai. Spied šeit lai uzzinātu vairāk par Urbšanas darbiem.

Sazināties ar mums un pieteikties konsultācijai! Tās laikā varēsim piedāvāt padomus par rekuperatoriem un gaisa vadu sistēmām.

Rekuperācijas sistēmu projektēšana, uzstādīšana, tirdzniecība un konsultācijas. Strādājam tikai ar vadošo ražotāju materiāliem un iekārtām

Pārdodam nokomplektētas gaisa vadu sistēmas un materiālus atbilstoši jūsu projektam un piegādāsim Rīgā un Rīgas rajona robežās – BEZ MAKSAS !!!

!!! Jūs varat izmantot līzinga vai nomaksas pakalpojumu.

Konsultējam arī attālināti, ja vēlies ventilācijas sistēmu uzstādīt pats. Veiksim aprēķinus un nokomplektēsim visus nepieciešamos materiālus un piegādāsim uz jūsu objektu.

Strādājam tikai ar vadošo ražotāju materiāliem un aprīkojumu. Mums ir svarīga kvalitāte, klientu vēlmes un vajadzības.