Ventilācijas tīrīšana un dzesēšanas sistēmas, kondicionēšana, siltumsūkņu uzstādīšana

Rekuperators BRINK Flair 400 m3/h

Ventilacijas.com piedāvā profesionālu ventilācijas sistēmu uzstādīšanu izmantojot augstākās kvalitativitātes materiālus. Sazinies ar mums un uzzini vairāk par sev interesējošo piedāvājumu.

Energoefektivitātes klase: A
Izmēri: P 750 x A 650 x Dz 560 (mm)
Daisa vada pieslēgums: 180 mm
Gaisa plūsma (pie 250 Pa): Maks. 400 m3/h
Lietošanas diapazons no 50 m³/h līdz 400 m³/h
Temperatūras efektivitāte PHI*: 92,1%
Iebūvēts gaisa apvadvārsts (bypass)
Iebūvēts āra gaisa priekšsildītājs: 1000w

* PHI = Passive House Institūta sertifikāts

BRINK Priekšrocības:
Plašas vadīšanas iespējas
Lietderīgi uzstādīšanas un apkopes norādījumi
Optimāls līdzsvars starp termālo efektivitāti un enerģijas patēriņu
Īpaši klusa darbība

Jauns ventilācijas standarts ar siltuma reģenerāciju
Brink Flair 400 ir ļoti efektīva ventilācijas iekārta – un nodrošina vajadzīgo svaigā gaisa daudzumu jebkurā laikā un jebkurā situācijā. Kombinācijā ar jaunajiem sistēmas moduļiem mitrināšanai, tīrīšanai, apkurei un dzesēšanai tas rada lielāku komfortu un veselīgu iekštelpu klimatu.

Jauns standarts
Brink Flair 400 ir pirmā ierīce no Flair sērijas, un tās maksimālā jauda ir 400 m3 / h. Runājot par veiktspēju, ērtu uzstādīšanu un savienojamību, šī ierīce ir priekšā savam laikam. Tas nozīmē jaunu standartu ventilācijā ar siltuma reģenerāciju.

Īpašs pakalpojumu klāsts
Visi Flair 400 elementi ir pilnībā pārveidoti. Ģeniālā kombinācija nodrošina izcilu sniegumu. Integrēti uzlabota aerodinamiskā dizaina rezultāts: Flair 400 ir efektīvāks, klusāks un patērē ievērojami mazāk enerģijas nekā citi līdzīgi produkti. Saskaņā ar mērījumiem, enerģijas patēriņš ir par 30 procentiem mazāks. Jaunizveidotie ventilatori ir nepārspējami un, pateicoties integrētajai vadībai, nodrošina pastāvīgu svaiga ventilācijas gaisa plūsmu.