Pie mums varat iegādāties gaisa kondicionierus dzīvokļiem, privātmājām un citām telpām. Mūsu piedāvātie risinājumi nodrošinās telpu dzesēšanu, sildīšanu, ventilāciju sausināšanu.

Piedāvājam mūsdienīgus kondicienierus ar ērtām vadības un kontroles funkcijām.

Gaisa kondicionieru montāžas izmaksas, ieskaitot montāžas materialus:
2,0 kW – 3,5 kW no 350,00 EUR
4,1 kW – 6,0 kW no 390,00 EUR
6,1 kW – 10,0 kW no 450,00 EUR

Transports un materiālu sagādes izdevumi ir iekļauti cenā Rīgā un Rīgas rajona robežās!!!

Montažas materiāli kas ietilpst cenā:

 • Vara caurules ar izolāciju 2,5m.
 • Elektrības kabelis 2,5m.
 • Kondensāta caurule 2,5m
 • Palīgmateriāli

Gaisa kondicionieru Standarta montāžā izpildāmie darbi:

 • Iekšējā bloka stiprināšana līdz 2,60 metri augstumā.
 • Cauruma urbšana ārsienā līdz D80mm un max biezumu līdz – 50 cm.
 • Ārēja bloka montāža pie ārsienas sienas max augstums līdz-3,5m. Stiprināšanas elements nav iekļauts montāžas cenā
 • Vara un kondensāta novadīšanas caurules, strāvas kabeļu pieslēgšana ar virs apmetuma līdz ārējam blokiem līdz 2,5 metriem.
 • Elektrības līnijas garums līdz 5,0 m.
 • Sistēmas vakumēšana.
 • Sistēmas palaišana darbības pārbaude.
 • Lietošanas apmācība.

Gadījumā ja montāžas apjoms būtiski atšķiras no norādītā apjomu saraksta, izmaksas tiek aprēķinātas pēc iepriekšējas vienošanās.
Izbraukums objekta apsekošanai – Rīgā un Rīgas rajona robežās – BEZ MAKSAS !!!

Gaisa kondicionieru uzstādīšana Rīgā, Latvijā

Latvijas galvaspilsēta Rīga ir pazīstama ar neprognozējamiem laikapstākļiem. Vasaras var būt karstas un mitras, bet ziemas – ļoti aukstas. Tādēļ gaisa kondicionieris ir būtisks dzīvesvietai šajā pilsētā. Neatkarīgi no tā, vai esat mājokļa īpašnieks, uzņēmuma īpašnieks vai īrnieks, gaisa kondicioniera uzstādīšana ir saprātīgs ieguldījums, kas nodrošinās jums komfortu visa gada garumā. Šajā rakstā mēs aplūkosim gaisa kondicioniera uzstādīšanas procesu Rīgā un sniegsim jums noderīgus padomus, lai jūs par savu naudu iegūtu vislabāko kvalitāti.

Profesionālas uzstādīšanas nozīme

Gaisa kondicionieru uzstādīšana Rīgā, Latvijā, nav izņēmums. Latvijas klimatam ir raksturīga zema temperatūra visa gada garumā, bet vasaras mēnešos ir ievērojami karstuma viļņi. Tas uzsver ievērojamo nepieciešamību pēc gaisa kondicionieriem Latvijā. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat mini-split vai centrālo gaisa kondicionēšanas iekārtu, profesionāla uzstādīšana nodrošinās, ka jūsu sistēma darbosies maksimāli efektīvi.

Profesionāla gaisa kondicionieru uzstādīšana Rīgā, Latvijā nodrošina, ka iekārta ir uzstādīta pareizi un droši. Tas var novērst dārgus remontus vai nomaiņu ilgtermiņā. Turklāt profesionāla uzstādīšana nodrošina, ka iekārta ir energoefektīva, kas var ietaupīt jūsu naudu uz enerģijas rēķina. Profesionāļu nolīgšana arī nodrošina, ka ierīce ir uzstādīta atbilstoši ražotāja specifikācijām, kas var palīdzēt saglabāt garantijas segumu.

RIGA pieejamo gaisa kondicionēšanas iekārtu veidi

Gaisa kondicionieru uzstādīšanu Rīgā veic profesionāļi, kuriem ir pieredze ar konkrēto uzstādāmā gaisa kondicioniera veidu. Pirms iekārtas uzstādīšanas viņi ņem vērā tādus faktorus kā telpas lielums, vēlamā dzesēšanas jauda un vietas pieejamība. Gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšana ir sarežģīts process, kas prasa rūpīgu plānošanu, lai nodrošinātu, ka iekārta tiek novietota optimālā vietā un iekārtas dzesēšanas jauda atbilst telpas prasībām.

Latvijā gaisa kondicionieri ir kļuvuši par nepieciešamu ierīci, ņemot vērā temperatūras paaugstināšanos vasaras mēnešos. Gaisa kondicionieri ir paredzēti, lai uzturētu komfortablu temperatūru telpās, samazinot mitrumu, filtrējot piesārņotājus un alergēnus un nodrošinot svaigu gaisu, izmantojot ventilāciju. Efektīva gaisa kondicionēšana uzlabo arī darba ražīgumu un vispārējo dzīves kvalitāti.

Gaisa kondicionieru uzstādīšanu Rīgā, Latvijā, veic profesionāļu komanda, kas nodrošina, ka iekārta tiek uzstādīta droši un efektīvi. Tā kā ir pieejami dažādi gaisa kondicionēšanas iekārtu veidi, īpašumu īpašnieki var izvēlēties savai platībai un budžetam piemērotāko variantu.

Uzstādīšanas un uzturēšanas izmaksas

Profesionāla uzstādīšana ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu, ka gaisa kondicionēšanas sistēma darbojas pareizi un ir maksimāli efektīva. Nepareizi uzstādīta gaisa kondicionēšanas sistēma var patērēt vairāk enerģijas, nekā nepieciešams, un tas var ievērojami palielināt jūsu rēķinu par elektroenerģiju. Lai no tā izvairītos, gaisa kondicionēšanas sistēmas uzstādīšanai Rīgā, Latvijā, vislabāk ir nolīgt pieredzējušu tehniķi. Turklāt, lai uzturētu gaisa kondicionēšanas sistēmas efektivitāti, izvairītos no bojājumiem un samazinātu enerģijas patēriņu, ir svarīgi regulāri veikt apkopi.

Kopumā gaisa kondicionēšanas sistēmu uzstādīšanas un apkopes izmaksas ir neliela cena, ko jāmaksā par priekšrocībām, ko sniedz labi funkcionējoša sistēma. Veicot gaisa kondicionēšanas sistēmas apkopi, jūs varat ietaupīt enerģiju, pagarināt tās kalpošanas laiku un katru dienu baudīt komfortablu iekštelpu vidi.

Padomi uzstādīšanas uzņēmuma izvēlei

Pirmkārt, meklējiet uzņēmumu, kas ir veiksmīgi īstenojis gaisa kondicionieru uzstādīšanas projektus. Pārbaudiet to atsauksmes un iepriekšējo klientu atsauksmes, lai gūtu priekšstatu par to kompetenci.

Otrkārt, pārliecinieties, ka uzstādīšanas uzņēmumam ir nepieciešamie sertifikāti un licences gaisa kondicionieru uzstādīšanai. Tas dos jums pārliecību, ka viņiem ir nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai darbu paveiktu pareizi.

Treškārt, apsveriet uzstādīšanas izmaksas. Salīdziniet dažādu uzstādīšanas uzņēmumu piedāvājumus, lai pieņemtu pamatotu lēmumu. Lai gan jums nevajadzētu izvēlēties uzņēmumu, pamatojoties tikai uz izmaksām, ir svarīgi, lai par savu naudu jūs saņemtu izdevīgu pakalpojumu.

Ceturtkārt, pārliecinieties, vai uzstādīšanas uzņēmums saviem pakalpojumiem sniedz garantiju. Tas nodrošinās, ka esat aizsargāts, ja pēc uzstādīšanas var rasties problēmas.

Visbeidzot, izvēlieties uzstādīšanas uzņēmumu, kas piedāvā izcilu klientu apkalpošanu. Tas nodrošinās, ka jums būs laba pieredze darbā ar šo uzņēmumu un ka visas problēmas vai jautājumi, kas jums varētu rasties, tiks nekavējoties atrisināti.

Ja meklējat gaisa kondicioniera uzstādīšanas pakalpojumus Rīgā vai Latvijā, ievērojiet šos padomus, lai izvēlētos pareizo uzstādīšanas uzņēmumu un baudītu efektīvu un efektīvu dzesēšanu savā mājoklī vai birojā.

Gaisa kondicionēšanas priekšrocības mājokļiem un uzņēmumiem Rīgā

Gaisa kondicionieri Latvijā ir būtiski arī labas veselības uzturēšanai. Augsta temperatūra un mitruma līmenis var radīt diskomfortu un izraisīt karstuma dūrienu vai citas ar karstumu saistītas slimības. Turklāt gaisa kondicionētāju uzstādīšana var palīdzēt novērst alergēnus un piesārņotājus, padarot gaisu tīrāku un veselīgāku elpošanai.

Turklāt gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšana ir izdevīga arī mājokļiem un uzņēmumiem Rīgā, jo tā var uzlabot energoefektivitāti un samazināt enerģijas izmaksas. Mūsdienīgi gaisa kondicionieri ir konstruēti tā, lai, salīdzinot ar tradicionālajām dzesēšanas metodēm, patērētu mazāk enerģijas, tādējādi samazinot komunālo pakalpojumu rēķinus.

Kopumā gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšana ir ļoti svarīga mājokļiem un uzņēmumiem Rīgā, jo tā sniedz daudz priekšrocību. Pareiza gaisa kondicionēšana nodrošina komfortu, produktivitāti, labu veselību un energoefektivitāti, tāpēc tā ir nepieciešama ikvienam, kas dzīvo vai strādā pilsētā.

Jāsecina, ka gaisa kondicionieru uzstādīšana Rīgā, Latvijā kļūst arvien populārāka karsto vasaras mēnešu un nepieciešamības pēc komfortablas iekštelpu vides dēļ. Tirgū ir pieejami dažādi gaisa kondicionieru veidi, un uzstādīšanas procesu var veikt profesionāli tehniķi, kas nodrošina maksimālu efektivitāti un pareizu darbību. Ieguldot līdzekļus gaisa kondicionēšanā, Rīgas iedzīvotāji un uzņēmumi var uzlabot dzīves kvalitāti un produktivitāti vasaras sezonā. Tas ir ilgtermiņa ieguldījums, kas atmaksājas, nodrošinot komfortablu un veselīgu iekštelpu vidi, kas veicina atpūtu, koncentrēšanos un vispārējo labsajūtu.