Midea Kanālu tipa kondicionieris MTI-36FNXD0, MOD30U-36HFN8-RRD0W(GA)

3400,00 

  • Balts
  • R32
  • 100 m2
  • 42-55 db
  • A

Blue Fin siltummaiņa vāks ar speciālu pretkorozijas pārklājumu, aizsardzība pret atmosfēras parādībām un agresīvas vides ietekmi. Var atšķirties pēc krāsas (pieejama zila, zaļa, zelta vai bezkrāsaina dzidra laka)

Klusums – gaisa kondicionētājs samazina iekštelpu bloka ventilatora ātrumu līdz minimumam, kā arī samazina gaisa kondicionētāja radīto troksni.

Tehnoloģija 180°  viļņu invertorā pārveidošana – vadības spriegums bez “impulsa” efektiem (robota sinusoīda). Salīdzinājumā ar pašreizējo standartu 120°, junam sinusoidālam vilnim ir šādas priekšrocības:

  1. Spēja strādāt ar plašāku barošanas sprieguma un frekvences diapazonu.
  2. Lielāka energoefektivitāte un enerģijas taupīšana.
  3. Klusāks starts, mazāks troksnis un vibrācija.
  4. Plašāka vadība

Iekārtai ir iebūvēts EXV – Electroniskais izplešanās vārsts.

Iebūvēts drenāžas sūknis var pacelt kondensācijas ūdeni līdz 750 mm.

Аukѕtumаģеntа nорlūdеѕ nоtеіkšаnа Gаіѕа kоndісіоnētāја іеkštеlрu blоkѕ kоnѕtаtē kļūdаѕ kоdu “ЕС”, kаѕ tіkѕ раrādītѕ un аutоmātіѕkі рārtrаukѕ dаrbоtіеѕ, kаd tіkѕ kоnѕtаtētа frеоnа nорlūdе. Таѕ раѕаrgāѕ gаіѕа kоndісіоnēšаnаѕ kоmрrеѕоru nо bојāјumіеm, kо іzrаіѕа аugѕtаѕ tеmреrаtūrаѕ аukѕtumаģеntа nорlūdе.

Elastīgi gaisa ieplūdes veidi Gaisa ieplūde no aizmugures kā standarta un no apakšas pēc izvēles. Plāksnes izmērs no apakšas un atloka no aizmugures ir vienāds, uzstādītājam ir viegli mainīt gaisa ieplūdi no aizmugures uz lejas daļu.

Kompresora DC inventors kompresors ar invertoru DC var palielināt gaisa kondicionētāja efektivitāti, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu un ietaupot jūsu izmaksas. Šī sistēma ir daudz ekonomiskāka un drošāka par gaisa kondicionieri ar pastāvīgu kompresora jaudu.

WiFI vadība mission Wi-Fi un viedie komplekti ir paredzēti vēl ērtākai un vienkāršākai darbībai. Lejupielādējiet bezmaksas lietotni jūsu viedtālrunim ar QR kodu no lietotāja rokasgrāmatas.

Nakts režīms Režīms tiek aktivizēts ar tālvadības pulti un nodrošina komfortablu vidi mierīgam un dziļam miegam 7 stundu cikla laikā ar temperatūras maiņu atsauces vērtībām​​, kā arī iestatot minimālo trokšņa līmeni un ekonomisku enerģijas patēriņu. Pēc tam temperatūra atgriežas pie sākotnēji norādītās vērtības.

Ozonam draudzīgs freons R32 Jaunajam aukstumnesējam R32 (difluormetānam) ir ievērojamas priekšrocības. Pirmkārt, tas attiecas uz globālās sasilšanas (GSP) potenciālu. Ja salīdzinām ļoti populāro aukstumnesēju R410A ar R32, tad pēdējais atšķiras par vairāk nekā 65% par labu GWP. No tā izriet, ka jaunais aukstumaģents mazāk ietekmē vidi. Arī R32 raksturo samazināta viskozitāte un blīvums. Zemāka blīvuma dēļ tiek samazināts freona patēriņš, ņemot vērā vienādus jaudas rādītājus. Difluormetāna blīvums ir gandrīz par 30% mazāks nekā R410A.

Svaiga gaisa padeve pa atsevišķu kanālu.

Žāvēšanas režīms automātiski izvēlas dzesēšanu, pamatojoties uz starpību starp fiksēto un faktisko telpas temperatūru. Temperatūra tiek regulēta, vienlaikus samazinot mitrumu.

Multi-Bend. Paaugstināta siltuma vadītspēja. Šajā blokā tiek izmantoti siltummaiņi ar īpašas konstrukcijas caurulēm, kuru iekšējā virsmā ir trapecveida iegriezumi “Innergrove cooper”, kas nodrošina maksimāli palielinātu siltuma pārneses virsmas laukumu. Sakarā ar šo, siltumu palielinās par 28%, samazinās enerģijas patēriņš, palielinot sistēmas efektivitāti.

Zemas temperatūras (sezonas) komplekts – izmanto gaisa kondicionētāja darbībai dzesēšanas režīmā zemā apkārtējās vides temperatūrā (parasti kā papildu funkcija). Komplektā ietilpst: āra bloka ventilatora motora kontrolieris, kompresora kartera sildītājs un sildītāja drenāžas līnija.

Parametri Dzesēšana / Apkure
Telpas platība, m2 100
Nominālā jauda, kW 10.5/12.0
Wi-Fi savienojums nav
Nominālā patērētā enerģija, kW 3.25/3.31
Efektivitāte SEER / SCOP 6/3,8
Energoklase A/A
Trokšņa līmenis Telpā/Ārā, dB 42-44-46/55
Izmēri (WxDxH) Telpā, mm 1140x270x775
Izmēri (WxDxH) Ārā, mm 946x810x410
Bloka svars Telpā/Ārā, kg 41/88
Dzesēšanas šķidrums R32
Maksimālais trases garums, m 30
Āra darba temperatūras diapazons, °C -15 ÷ 50/-15 ÷ 24
Ražotājs

Kondicioniera tips